Lista produktów marki FillMed

Filorga – lider w walce z procesami starzenia się skóry

Filorga to producent i dystrybutor produktów medycyny estetycznej z ponad 30-letnim doświadczeniem. Produkty tej marki znane są na całym świecie - wykorzystywane są z ogromnym powodzeniem w gabinetach medycyny estetycznej, gabinetach kosmetologicznych, a także podczas domowej pielęgnacji skóry. Oferta Filorgi jest bardzo szeroka. Są to przede wszystkim produkty do zabiegów niechirurgicznych medycyny estetycznej – wypełniacze zmarszczek, preparaty do mezoterapii (NCTF), peelingi oraz urządzenia do fotostymulacji.

Filorga – ampułki do mezoterapii

Ampułki do mezoterapii marki Filorga to złoty standard w swojej kategorii. Jest to mieszanka kwasu hialuronowego z 53 aktywnymi składnikami: 12 witamin, 23 aminokwasy, 6 koenzymów, 6 minerałów, 5 kwasów nukleinowych i antyoksydant. Tak skomponowana mikstura zapewnia wyjątkową skuteczność zabiegu mezoterapii – w jego efekcie skóra jest nawilżona, elastyczna i rozświetlona, a zmarszczki znacznie wygładzone. Dostępny w sklepie almedo.pl produkt marki Filorga to nie tylko atrakcyjna cena, ale także gwarancja wysokiej jakości.

Filorga – wypełniacz hialuronowy M-HA 18

Nieusieciowany kwas hialuronowy w połączeniu z glicerolem tworzą wysokoelastyczny wypełniacz Filorga, który skutecznie poradzi sobie ze zmarszczkami mimicznymi, szczególnie wokół ust i oczu. Dodatkowo wygładzi i nawilży skórę. Przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Zastosowanie – przede wszystkim skóra twarzy. 

Filorga – kosmetyki najwyższej klasy

Filorga to przede wszystkim filozofia, która ponad wszystko ceni piękno skóry. To nieustannie zdobywane doświadczenie, dzięki któremu ulepszanie stworzonych receptur przebiegało pod nadzorem profesjonalistów. Sklep internetowy almedo.pl posiada w swojej ofercie preparaty marki Filorga w bardzo korzystnych cenach - zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi produktami medycyny estetycznej dostępnymi na naszej stronie. 

Ustawienia

Menu

Załóż konto i dodawaj ulubione produkty

Sign in