Lista produktów marki NewU

NewU – nici liftingujące

Firma NewU to istniejący od 2009 roku dostawca i dystrybutor komponentów do zabiegów medycyny estetycznej. Współpracuje tylko z najlepszymi producentami, stale dbając o jakość dostępnych produktów. Wśród propozycji NewU znajdą Państwo przede wszystkich szeroki wybór nici liftingujących PDO i PLLA  w atrakcyjnych cenach – są to nici całkowicie biokompatybilne a dzięki nim zabiegi takie jak bezoperacyjny lifting twarzy i ciała, rewitalizacja i konturowanie twarzy oraz wygładzanie zmarszczek w rezultacie dadzą piękny i naturalne efekt. Do wyboru mamy nici PDO – wykonane z polidioxanonu oraz nici PLLA – z kwasu polimlekowego całkowicie kompatybilnego z tkankami skóry twarzy i ciała.

NewU – opinie o firmie

Priorytetem firmy NewU jest bezpieczeństwo zarówno pacjentów, jak i lekarzy medycyny estetycznej. Wszystkie produkty dostępne w sklepie almedo.pl posiadają certyfikaty bezpieczeństwa KFDA oraz CE umożliwiające ich dystrybucję na terenie Unii Europejskiej. Sprzedawane są tylko dyplomowanym specjalistom z zakresu medycyny estetycznej. Produkty dostarczane za pośrednictwem NewU cechują się najwyższą jakością w dobrej cenie.

Kaniule NewU

Kaniule służą do implementacji kwasu hialuronowego oraz innych produktów stosowanych w zabiegach medycyny estetycznej. Kaniule NewU charakteryzują się najlepszymi parametrami wykonania. Dzięki specjalnej podziałce, lekarz wykonujący zabieg może precyzyjnie kontrolować długość kaniuli w tkance. Wykonanie kaniuli – jej długość oraz specjalnie zaprojektowana końcówka - pozwala na wprowadzenie produktu na większym obszarze. Dzięki temu zabieg można wykonać redukując ilość nakłuć, co zwiększa komfort pracy lekarza i, przede wszystkim, komfort pacjenta. Kaniule stosuje się do zabiegów redukcji zmarszczek, rewitalizacji skóry, podczas intensywnego nawilżania naskórka oraz przy modelowaniu kształtu i poprawie konturu twarzy. Takie rozwiązanie jest świetną alternatywą dla tradycyjnych, inwazyjnych zabiegów - zapewnia pacjentom nie tylko szybkie wykonanie procedury, ale jest także propozycją atrakcyjną finansowo.

Ustawienia

Menu

Załóż konto i dodawaj ulubione produkty

Sign in