Lista produktów marki Xylogic

Xylogic – przeciwko procesom starzenia się skóry

Xylogic to dystrybutor kosmetyków przeznaczonych zarówno do gabinetów medycyny estetycznej, jak i użytku domowego. Ideą marki jest walka ze zmarszczkami i wizualne odmłodzenie skóry. W ofercie producenta Xylogic znajdziecie Państwo następujące produkty – kwasy, serum oraz maski głęboko nawilżające. Xylogic to nowoczesna linia kosmetyków, które poprawiają wygląd skóry, bez potrzeby ingerencji podskórnej. Firma w swojej ofercie łączy innowacyjne technologie oraz atrakcyjne dla każdego ceny - dzięki temu coraz więcej klientów decyduje się na zakup produktów Xylogic.

Xylogic Retix C

To zestaw, który zawiera maskę plus serum. W składnikach preparatów znajdują się retinol, witamina A – która skutecznie odmładza skórę i zmniejsza ryzyko podrażnień – oraz witamina C i antyoksydanty, które rozjaśniają i odbudowują skórę.

Innowacyjne rozwiązania w atrakcyjnych cenach

W ofercie sklepu almedo.pl znajdą Państwo najlepszej jakości produkty do stosowania w gabinetach medycyny estetycznej oraz gabinetach kosmetologicznych, w tym propozycje od Xylogic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. 

Ustawienia

Menu

Załóż konto i dodawaj ulubione produkty

Sign in