Lista produktów marki Restylane

Restylane – produkty z kwasem hialuronowym

Restylane to marka i producent preparatów z kwasem hialuronowym do zastosowania w gabinetach medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy Restylane dostępny w sklepie almedo.pl to przede wszystkim najwyższa jakość zamknięta w małej ampułce. Celem producenta jest dbałość o piękno skóry. Produkty Restylane umożliwiają uzupełnianie i wygładzanie zmarszczek, poprawę konturu twarzy, a co za tym idzie – przyczyniają się do lepszego samopoczucia pacjentów. Ponieważ nie od dziś wiadomo, że wygląd zewnętrzny ma ogromny wpływ na nasze życie i postrzeganie własnej atrakcyjności już niewielka zmiana potrafi sprawić, że pozbywamy się kompleksów. Atrakcyjny wygląd wiąże się ze zwiększoną pewnością siebie, a tym samym ma ogromny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Fizycznie zmiany są kosmetyczne. Psychicznie – mają ogromne znaczenie. Historie osób, które korzystały z produktów marki Restylane – ich opinie i odczucia są potwierdzeniem skuteczności stosowanych produktów.

Kwas hialuronowy z lidokainą

Restylane Lyft to mieszanka kwasu hialuronowego z roztworem chlorowodorku lidokainy. Produkt przeznaczony jest do aplikacji w tkankę podskórną twarzy – okolice policzków, brody, żuchwy, nosa, kości jarzmowej oraz fałdy nosowo-wargowej. Preparat Restylane, oparty na technologii NASHA, jest bardzo stabilnym, przezroczystym, biodegradowalnym żelem. Pozostaje w miejscu aplikacji i jest odporny na odkształcenia, dlatego pozwala skutecznie modelować rysy twarzy. Dzięki zawartości lidokainy, która działa znieczulająco, zabieg w gabinecie medycyny estetycznej jest bezpieczny i bezbolesny.

Restylane – wysoka jakość dla każdego

Jako firma specjalizująca się w dystrybucji produktów z zakresu medycyny estetycznej, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jakie ceny dominują na fachowym rynku. W naszym sklepie można znaleźć szeroki wybór preparatów Restylane – o różnym przeznaczeniu i wysokim stężeniu kwasu hialuronowego, bo aż 20 mg/ml.W zależności od celu zabiegu lekarz medycyny estetycznej może dobrać odpowiedni produkt - na przykład Restylane Kysse oraz Restylane Lyps przeznaczone są do uzupełnienia i poprawy kształtu oraz odcienia ust. Z kolei Restylane Defyne służy spłyceniu głębokich zmarszczek i bruzd. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu almedo.pl – oferujemy najlepsze produkty w bardzo korzystnej cenie. Jeśli nie możecie Państwo znaleźć jakiego produktu zapraszamy do pisemnego bądź telefonicznego kontaktu. Na życzenie stałych klientów możemy sprowadzić inne, niedostępne w sklepie kosmetyki.

Ustawienia

Menu

Załóż konto i dodawaj ulubione produkty

Sign in